Garant partnerů certifikace firem

ČESKÁ CERTIFIKAČNÍ SPOLEČNOST

Česká certifikační společnost

Česká certifikační společnost garantuje, že našimi partnery certifikované firmy a společnosti byly prověřeny striktně dle standardů a procesů. Zda má firma platný certifikát (případně více certifikátů) můžete zjistit pomocí vyhledávacího formuláře níže.

Pro ověření firmy je nutné zadat platné identifikační číslo (IČ). Pokud toto IČ neznáte, ale znáte například název společnosti nebo jméno živnostníka, vyhledejte si nejprve IČ v ARESU MF ČR.

PŘEJÍT DO ARESU

Ověření pravosti certifikátu

Zadejte IČ firmy, kterou požadujete ověřit.

PROCES CERTIFIKACE

Česká certifikační společnost garantuje, že její partneři striktně dodržují procesy i následné kontroly nastavené při registraci jejich certifikátu.

Procesy všech certifikací jsou vždy plně závislé na metodách a parametrech nastavených partnerem. Vyhrazujeme si právo tyto procesy a metody schválit nebo zamítnout. Česká certifikační společnost poté vyžaduje stoprocentní plnění těchto metod a parametrů jak u udílení certifikátů, tak u jejich následných prolongací.

Každý z našich partnerů může mít a zpravidla má jiné procesy a metody pro udělení certifikátu a Česká certifikační společnost ručí za to, že oprávněně udělené certifikáty vyhledané pomocí jejich webových stránek jsou platné. Každý partner České certifikační společnosti podepisuje Kodex pro nakládání s certifikáty. Porušení Kodexu (např. neplnění kontrol, neautorizované změny v procesech certifikace, manipulace při udílení certifikátů, jejich neoprávnné ponechání atd.) je nekompromisně trestáno peněžitým trestem nebo úplným ukončením spolupráce tak, jak je uvedeno v podmínkách Smlouvy o spolupráci.

STÁT SE PARTNEREM

Chcete se stát našim partnerem? Napište nám a připravte si kratičkou prezentaci Vašeho certifikátu. Pokud nás Váš projekt zaujme a není již některým z Partnerů nabízen, dodáme Vám příslušné materiály a můžeme navázat spolupráci.

Průběh procesu certifikace

Kontakty

Osobní schůzku si vždy domluvte předem se sekretariátem.

Kontaktujte nás

 • Kanceláře:
  Rybná 716/24
  110 00 Praha - Staré Město
 • E-mail:
  info@ceskacertifikacni.cz
 • IČ: 28815661
  DIČ: nejsme plátci DPH
 • Česká certifikační společnost s.r.o.